:: چــــــراغ راه ::

وصایای شهدای شهرستان فردوس

متن وصیت نامه شهید على کاظمى خانکوک

متن وصیت نامه شهید على کاظمى خانکوک

 

( بسم الله الرحمن الرحیم )

‏با عرض سلام به پیشگاه یگانه منجى عالم بشریت آقا امام زمان و نائب بر حقش ، خمینى بت شکن ، ابراهیم زمان و مردى که با آمدنش لرزه بر کاخ استبدادى طاغوت و طاغوتیان انداخت و تمامى عالم را از ظلمات و جهل و نابودى نجات داد و روحى دیگر در کالبد انسانها دمید و با آمدنش تسلى بخش قلبهاى تمام مستضعفان جهان بود و بر ما واجب گردید تا راه او را ادامه دهیم و پا در چکمه سربازى او بگذاریم و از وطن و تمام خاک سرزمین خود دفاع کنیم (( انشاء ا.. ))

و سلام و درود بر ارواح بزرگ و ملکوتى شهداى صدر اسلام از احد تا کربلا و از کربلا تا کربلاى ایران .

با عرض سلام به حضور محترم پدر و مادر عزیزم ، خدمت یکایک شما سلام عرض مى کنم و به شما پدر و مادر سفارش مى کنم که دست از اسلام و انقلاب برندارید . و مبادا که مشکلات روزگار بر شما غلبه کند و شما را بى طاقت و بى حوصله کند که با این کار شما دشمنان اسلام و انقلاب خوشحال خواهند شد .

خدمت برادرم تقى سلام زیاد عرض مى کنم امیدوارم که برادرم در سنگر تعلیم و تربیت با سلاح کوچک خود که همان قلم است ، مبارزه کند و از طرفى دیگر در راه مبارزه با هواى نفس پیروز شود ، که خود جهاد اکبر است .

خدمت تمامى خواهرانم سلام مى رسانم و به شما خواهرانم سفارش مى کنم که حجاب اسلامى که پوشش مناسب و یکى از مهمترین شئونات یک زن است را حفظ کنید و با سیاهى چادر خود مشت محکمى بر دهان آمریکا بکوبید ، زیرا سیاهى چادر شما سلاحى قوى تر از اسلحه سربازان در حال جنگ است . بارى دیگر خدمت تمامى شما خانواده سلام مى رسانم .

خدمت تمامى دوستان ، اقوام و خویشاوندان دور و نزدیک را سلام دارم و اگر جویاى حال فرزند حقیر نورعلى را خواسته باشید به حمدالله کدورتى ندارم و از بابت من نگران نباشید و اگر کسى از قلم افتاد ، مرا به بزرگوارى خودتان عفو کنید و در پایان خواهشى که از شما دارم این است که از کمکهاى خود هر چند که ناچیز باشد ، رزمندگان اسلام را فراموش نکنید و ما را از دعاى خیر خود غافل ندارید که پیروزى نهایى با رزمندگان اسلام است .

جنگ جنگ تا پیروزى   ‏خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار   ‏مرگ بر ضد ولایت فقیه 

 

والسلام   ‏فرزند حقیر شما : على کاظمى

  ‏امضاء شهید4 ‏/05/65

 

ضمنا آدرس :

اسلام آباد غرب سومار -  صندوق پستى 20/161 گ 2 على کاظمى

 

تاریخ ارسال: 1389/09/28 ساعت 19:46 | نویسنده: ابراهیم حقیقی | چاپ مطلب 0 نظر